KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899086

nr 1389 9086

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Blandteknik, "Liquid green". Signerad a tergo. Mixed media akryl/epoxy på duk, 20x20 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:43:12

5/4 18:24:54 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson